ثبت نام

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.

سبد خرید من

باکس رز قرمز، یک سورپرایز عاشقانه

در دنیای شلوغ و پر هیاهوی امروزی گاهی توجه به عزیزانمان، خرید گل و ساختن خاطره‌های زیبا برای آنها محو و کم رنگ شده، مشغله‌ها و دغدغه­ های شغلی و اجتماعی جایگزین آن‌ها می­شوند. احساس خوشبختی، دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن از نیازهای اساسی هر انسانی می‌باشد. به یاد داشتن مناسبت‌های مهم، سفارش شعری عاشقانه، کارت پستالی اختصاصی و پرمعنا، چند جمله کوتاه و زیبا که بیان‌گر احساسات واقعی ما باشد، در کنار سفارش باکس گل رز قرمز و یک هدیه‌ی خاص و متفاوت می‌تواند ما را در ذهن عزیزانمان پررنگ کرده و بیانگر عشق بی کرانمان باشد! اگر جزو افرادی هستید که مشغله‌ی بیش از حد کاری و اجتماعی امکان سفارش باکس گل و ایجاد تنوع و خلاقیت در ابراز عشق به عزیزانتان را تحت تاثیر قرار داده مقاله‌ی زیر دقیقا برای شما نوشته شده!

یک گل فروشی آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

یک گل فروشی آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

به گفته ی «برایان تریسی» احساس شادی، خوشبختی و رضایت در گرو ۴ المان اصلی می‌باشد:

  1. سلامتی جسمانی
  2. شرایط ایده آل شغلی
  3. رسیدن به استقلال مالی
  4. داشتن رابطه ی عاطفی امن و سالم
 1. یک رابطه‌ی عاطفی پایدار نیازمند مراقبت و نگهداری می‌باشد. ایجاد حس امنیت، آرامش، خاص و متفاوت بودن، همه از عناصری است که یک رابطه را متفاوت، گرم و پویا می‌سازد!

  سورپرایزهای عاشقانه شامل خرید گل، خرید یک هدیه تولد خاص و غیر منتظره، خرید طلای سفارشی، سفارش باکس گل، دسته گل و کارت پستال های زیبا و عاشقانه از جمله مواردی است که میتواند عزیزانتان را خوشحال کرده و شما را در ذهن آنها پر رنگ و ماندگار نگاه دارد.
  اما گاهی برنامه‌ریزی برای یک سورپرایز عاشقانه سفارش باکس گل و تدارک یک جشن کوچک خاطره انگیز و خوشحال کننده کمی سخت می‌شود. مشغله‌های شغلی و اجتماعی، شلوغی خیابان‌ها، آلودگی هوا و مواردی اینچنین می‌تواند، زمان و انرژی کافی برای انجام خرید‌های حضوری را از شما بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =